User registration notification (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು
