User registration notification (2.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: Administration
ps: پازوالنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: User roles
ps: د غړي دندې
