User registration notification (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
