User restrictions (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Add rule
gu: નિયમ ઉમેરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
