User restrictions (2.1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
