User restrictions (2.1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Email
cs: E-mail

en: Never
cs: Nikdy

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Add rule
cs: Přidat pravidlo

en: Review
cs: Revize

en: Active users
cs: Aktivní uživatelé

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Access type
cs: Typ přístupu

en: Rule type
cs: Typ pravidla

en: Blocked users
cs: Blokovaní uživatelé
