User restrictions (2.1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Email
hr: E-pošta

en: Never
hr: Nikada

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: Review
hr: Provjeri

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Access type
hr: Tip pristupa

en: Rule type
hr: Tip pravila
