User restrictions (2.1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Never
hy: Երբեք

en: Uses
hy: Օգտագործում
