User restrictions (2.1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Name
id: Nama

en: Never
id: Tidak pernah

en: Security
id: Keamanan

en: Pattern
id: Pola

en: Add rule
id: Tambahkan aturan

en: Review
id: Periksa

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Access type
id: Jenis akses

en: Rule type
id: Jenis aturan
