User restrictions (2.1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Email
ja: メール

en: Never
ja: なし

en: Security
ja: セキュリティー

en: Pattern
ja: パターン

en: Expiration
ja: 有効期限

en: Add rule
ja: ルールの追加

en: Review
ja: 確認する

en: Active users
ja: アクティブなユーザー

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Access type
ja: アクセスタイプ

en: Rule type
ja: ルールタイプ

en: User restrictions
ja: ユーザーの限定
