User restrictions (2.1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Never
ka: არასდროს

en: Add rule
ka: წესის დამატება
