User restrictions (2.1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Never
kk: Ешқашан

en: Add rule
kk: Заңды құру

en: Access type
kk: Рұқсат түрі

en: Rule type
kk: Заңның түрі
