User restrictions (2.1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Email
ku: ئیمێل

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Add rule
ku: یاسا زیاد بکە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Access type
ku: جۆری ڕێگاپێدان

en: Rule type
ku: جۆری یاسا
