User restrictions (2.1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
