User restrictions (2.1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Never
sl: Nikoli

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: Active users
sl: Aktivni uporabniki

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: Access type
sl: Tip dostopa

en: Rule type
sl: Tip pravila
