User restrictions (2.1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Never
th: ไม่เคย

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Add rule
th: เพิ่มกฎ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Access type
th: ชนิดการเข้าถึง

en: Rule type
th: ชนิดของกฎ
