User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Required
tr: Zorunlu

en: User
tr: Kullanıcı

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Revert to earlier revision
tr: Eski sürüme geri dön

en: Delete earlier revision
tr: Eski sürümü sil

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Revision user
tr: Düzeltme kullanıcısı

en: Briefly describe the changes you have made.
tr: Yaptığınız değişiklikleri kısaca açıklayın.

en: Revision timestamp
tr: Sürüm zaman damgası

en: View all revisions
tr: Tüm sürümleri Görüntüle

en: Revert all revisions
tr: Tüm sürümleri geri al

en: The time that the current revision was created.
tr: Geçerli düzeltmenin oluşturulduğu zaman.

en: Revision user ID
tr: Sürüm kullanıcı kimliği

en: The user ID of the author of the current revision.
tr: Son versiyon yazarının kullanıcı kimliği (ID).

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: Revision create time
tr: Düzeltme oluşturma zamanı

en: Default revision
tr: Varsayılan düzeltme

en: Set as current revision
tr: Geçerli sürüm olarak ayarla
