User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Required
ka: სავალდებულო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Revert
ka: დაბრუნება
