User Revision (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
