User Role Widget (1.0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Roles
bs: Uloge

en: Contains
bs: Sadrži

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa
