User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume
