User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Label display for @title
bo: @title་ལ་འཆར་བའི་ཁ་བྱང
