User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: - Select -
et: - Vali -

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Label display for @title
et: @title kuvatav silt
