User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Label display for @title
fi: Etiketti kentälle @title
