User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Summary
hi: सारांश

en: ID
hi: आईडी

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Label display for @title
hi: @title के लिए लेबल प्रदर्शन
