User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Summary
it: Sommario

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Formatter
it: Formattatore

en: Label display for @title
it: Etichetta visibile all'utente per @title
