User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Summary
ja: 概要

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Label display for @title
ja: @title のラベル表示
