User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
