User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Label display for @title
nl: Label voor @title tonen
