User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Formatter
pl: Formater

en: Add preset
pl: Dodaj ustawienie

en: Label display for @title
pl: Wyświetlanie etykiety pola @title
