User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Summary
ro: Sumar

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Label display for @title
ro: Eticheta de afișare pentru @title
