User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
