User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
