User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: ID
ar: المعرف ID

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Label display for @title
ar: التسمية المعروضة لـ @title
