User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: ID
az: İD

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Formatter
az: Formatlayıcı
