User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Label display for @title
be: Адлюстраваць цэтлік для @title
