User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka
