User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Formatter
ca: Formatador

en: Label display for @title
ca: Presentació de l'etiqueta per @title
