User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Summary
cs: Souhrn

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Label display for @title
cs: Popis zobrazený pro @title
