User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Summary
da: Resumé

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Formatter
da: Formatering

en: Label display for @title
da: Etiketvisning for @title
