User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Preset
de: Voreinstellung

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Formatter
de: Anzeigeformat

en: Add preset
de: Voreinstellung hinzufügen

en: Label display for @title
de: Beschriftung für @title
