User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Label display for @title
el: Εμφάνιση ετικέτας για το @title
