User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Summary
es: Resumen

en: Preset
es: Valor prestablecido

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Formatter
es: Formateador

en: Add preset
es: Agregar valor prestablecido

en: Label display for @title
es: Visualización de etiqueta de @title
