User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
