User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: - Select -
fil: - Pumili -
