User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Formatter
gl: Formateador

en: Label display for @title
gl: Presentación de etiqueta de @title
