User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: Preset
he: קבוע מראש

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Formatter
he: פורמט

en: Add preset
he: הוסף קבוע מראש
