User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Summary
hu: Összegzés

en: ID
hu: Azonosító

en: Preset
hu: Beállítás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Formatter
hu: Formázó

en: Add preset
hu: Beállítás hozzáadása

en: Label display for @title
hu: @title megjelenített címkéje
