User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: Summary
id: Ringkasan

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Formatter
id: Pengformat

en: Label display for @title
id: Tampilan nama untuk @title
