User Selected Formatter (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: ID
is: Kenni

en: - Select -
is: - Velja -
